Nasz zespół

Nasz zespół

3kw_Magdalena-Szawiska-480x480

Magdalena Szałwińska

Właścicielka Szałwińscy Stomatologia
Lekarz dentysta - specjalista ortodoncji

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie studiowała na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym i na I Wydziale Lekarskim. Od 2009r pracuje w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji w kraju i zagranicą. Jest członkiem Sekcji Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) oraz Europejskiego Towarzystwa Ds. Młodzieńczego Idiopatycznego Zapalenia Stawów Skroniowo-Żuchwowych. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest dyplomowanym lekarzem Invisalign. Dr Magda zaraża dobrym humorem. Zawsze profesjonalna i cierpliwa, sprawia, że nasi Pacjenci uśmiechają się więcej i częściej. Prywatnie, żona chirurga szczękowego i mama dwóch synów.

m.szalwinski1

Michał Szałwiński

Właściciel Szałwińscy Stomatologia
dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Kierownik Medyczny

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał dyplom lekarza stomatologa a następnie dyplom lekarza medycyny. W 2007 r. z wynikiem bardzo dobrym otrzymał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył podyplomowe studia Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 r. uzyskał z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. Zajmuje się implantologią stomatologiczną. Poza Kliniką jest zatrudniony w Klinice Chirurgii Czaszkowo Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii IS WUM. Od roku 2011 do 2016 zatrudniony jako starszy asystent w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Pracuje jako Adiunkt w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej CB WUM. Członek towarzystw: PTCHJUiCHSZ-TW, OSIS, EOS, EACMFS. Poczucie humoru Dr Michała jest powszechnie znane i sprawia, że każdy Pacjent, nawet ten najbardziej zestresowany, wychodzi z gabinetu w dobrym nastroju. Prywatnie, jest mężem naszej cudownej ortodontki oraz tatą dwóch synów.

g.sturska

Małgorzata Sturska

Lekarz dentysta
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończyła Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Od 2010 roku była uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaca o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech, na Węgrzech i w Szwajcarii. Swój wolny czas poświęca na podnoszenie zawodowych kwalifikacji, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach. Dr Gosia swoim uśmiechem zjednuje sobie wszystkich Pacjentów. Prywatnie uwielbia grać w golfa i jest zapaloną podróżniczką, która stawia sobie za cel zobaczenie całego świata.

dr damian niemczyk stomatolog dzieciecy

Damian Niemczyk

Lekarz dentysta - specjalista pedodoncji
(stomatolog dziecięcy)

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2010 roku związany z pedodoncja czyli stomatologią dziecięcą. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz norweskim, więc bez problemu nawiązuje kontakt z pacjentami zza granicy. Dr Damian prywatnie jest zapalonym maratończykiem i ultramaratończykiem.

n.bialek

Natalia Białek

Lekarz dentysta
stomatologia zachowawcza, endodoncja

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Jej główne zainteresowania zawodowe to: stomatologia zachowawcza, endodoncja i chirurgia. W tych dziedzinach stale się rozwija uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach i seminariach. Prywatnie Dr Natalia uwielbia podróżować, a w szczególności fascynuje ją Hiszpania.

j.krajewski

Jarosław Krajewski

Lekarz dentysta
specjalista periodontologii

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 2004 roku. W 2013 roku zdobyłem tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii (chorób błony śluzowej i przyzębia). W swojej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chirurgicznym oraz zachowawczym chorób przyzębia,odtwarzaniem kości, błony śluzowej jamy ustnej, tkankami miękkimi i leczeniem chorób wokół implantów, leczeniem recesji dziąsłowych (pokrywanie odkrytych szyjek), chirurgią przedprotetyczną (wydłużanie koron klinicznych) oraz usuwaniem zmian w jamie ustnej. Uczestniczy w licznych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Dla Dr Jarka najważniejszy jest dobry kontakt z pacjentem.

m.kurkowska1

Marta Kurkowska

Lekarz dentysta
endodoncja, stomatologia zachowawcza, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz dentysta, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym w 2011 roku. Wykładowca stomatologii zachowawczej z endodoncją. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej. W codziennej praktyce stomatologicznej skupia się na nowoczesnych metodach leczenia endodontycznego, pracy z mikroskopem oraz estetycznej odbudowie uśmiechu aby nie tylko uzupełnić braki zębowe czy odtworzyć utracone funkcje żucia i mowy, ale także przywrócić piękny, zdrowy uśmiech. Dlatego jako uzupełnienie usług stomatologicznych wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, aby uzyskać harmonię i wydobyć naturalne piękno twarzy. Dr Marta jest zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta. Prywatnie jest mamą pięknej dziewczynki.

Frugie_282A0529_poprawiony...

Magdalena Wereszczyńska

Lekarz dentysta
specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła wydział lekarsko - dentystyczny. Kontynuowała edukację uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Ciągły rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych, kursach, kongresach i sympozjach krajowych i zagranicznych pozwala Dr Magdalenie na skuteczne leczenie protetyczne oraz implantoprotetyczne pacjentów w różnym wieku. Kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta oraz współpraca ze specjalistami innych dziedzin pozwala uzyskać pozytywne efekty leczenia. A wiadomo, że piękny uśmiech wpływa dobrze na jakość życia. Prywatnie Dr Magda może godzinami rozmawiać o muzyce i uwielbia fotografować świat.

4N5A3892kw

Krzysztof Kowalczyk

Lekarz dentysta, endodoncja, protetyka

Dr Krzysztof specjalizuje się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i odtwórczej: licówki, korony, mosty, protetyka na implantach. Od wielu lat z sukcesami zajmuje się także leczeniem kanałowym, zwłaszcza przypadków trudnych. Dr Krzysztof jest nie tylko lekarzem stomatologiem, ale także technikiem dentystycznym – dzięki temu osiąga wyjątkowe efekty estetyczne. Dr Krzysztof swoim pozytywnym podejściem i uśmiechem szybko zjednuje sobie pacjentów a wiedza i doświadczenie sprawia, że pacjenci czuja się bezpiecznie.

4N5A3703 kwadrat

Katarzyna Chmielińska - Popiołek

Lekarz dentysta, ortodoncja

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia skończyła w 2010 roku, jednak można śmiało powiedzieć, że jej nauka cały czas trwa. Rozwój i chęć zrozumienia problemu z jakim zgłasza się pacjent zawsze są dla niej najważniejsze. W trakcie studiów brała udział w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych, dzięki czemu została autorką kilku publikacji. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji, zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych w kraju i zagranicy. Poza pracą pasjonuje się śpiewem chóralnym.

dr sośnicka

Magda Sośnicka

Lekarz dentysta, endodoncja, stomatologia zachowawcza

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka wielu kursów w Polsce i zagranicą. W Szałwińscy Stomatologia zajmuje głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją, co też jest jest główną dziedziną zainteresowań zawodowych. Dr Magda jest zawsze ciepła, serdeczna i uśmiechnięta, a nasi pacjenci chwalą sobie jej spokój. Prywatnie kocha podróże, ale uwielbia także zakopać się pod kocem z dobrą książką.

Joanna Lis
(d. Antoszewska - Smith)

Profesor
specjalista ortodoncji

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Adiunkt w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2011 roku swoje dotychczasowe sukcesy zawodowe zwieńczyła rozprawą habilitacyjną „Wykorzystanie tymczasowego zakotwienia kortykalnego w leczeniu zaburzeń zgryzowo-zębowych”. Autorka ponad 60 artykułów w polskich i zagranicznych periodykach. Dr Joanna prowadzi szkolenia w różnych krajach Europy i Azji. Główne dziedziny jej zainteresowania to mikro-mini-implanty, odcinkowe działanie w technice łuków ciągłych i estetyka w ortodoncji. Dr Joanna jest zawsze uśmiechnięta i profesjonalna, a jej codzienna radość zjednuje wiele osób.

Jacek Rożko

Lekarz dentysta
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Dr Jacek jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej. Specjalizację ukończył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów kursach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dr Jacek jest oazą spokoju co udziela się wielu jego pacjentom.

m.nowacka

Marta Nowacka

Higienistka
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły im. Michała Beliny na kierunku Promocja Zdrowia. Ukończyła Medyczną Szkołę na kierunku : Higiena Stomatologiczna. Uczestniczka wielu zawodowych kursów i szkoleń. Marta pracuje w zawodzie od 5 lat. Na co dzień pracuje z lekarzem chirurgiem i periodontologiem. Jej wysoki poziom komunikatywności oraz profesjonalizm zapewniają świetny kontakt z każdym pacjentam.

k.kaczmarczyk

Katarzyna Kaczmarczyk

Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej

Absolwentka Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku: Asystentka Stomatologiczna. Pracuje w zawodzie od 24 lat, w związku z tym ma doświadczenie w pracy z lekarzami każdej specjalizacji w stomatologii. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, m.in. szkolenia z zakresu implantologii. Prywatnie interesuje się weterynarią i kynologią. W wolnym czasie ćwiczy yogę.

4N5A3806kw

Sylwia Markiewicz

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła Szkołę Asystetntek Stomatologicznych w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń, nie tylko z zakresu stomatologii, ale także makijażu co jest jej pasją. Sylwia w wolnych chwilach stara się spędzać aktywnie czas, najchętniej poza miastem. Prywatnie uwielbia czytać książki i spędzać czas z przyjaciółmi. Jest zawsze uśmiechnięta, a pacjenci doceniają jej spontaniczność i radość.

4N5A3608 kwadrat

Magdalena Gapińska

Higienistka
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W roku 2005 uzyskała tytuł higienistki stomatologicznej. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii. Magda na co dzień głównie pracuje z lekarzem ortodontą. W Szałwińscy Stomatologia jest także higienistką stomatologiczną. Magda prywatnie uwielbia jazdę na rowerze a w jej domu zawsze słychać muzykę której Magda słucha zawsze i wszędzie.

4N5A3824kw

Marta Sewastynowicz

Kierownik administracyjny

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Z obsługą pacjenta stomatologicznego związana jest od 2014 r. Marta jest odpowiedzialna, profesjonalna i bardzo zaangażowana w swoja pracę. Jest najlepiej poinformowana i trzyma rękę na pulsie wszystkich bieżących spraw. W wolnym czasie gra w tenisa lub zwiedza zakamarki miasta na rowerze. Lubi podróżować – szczególnie jest oczarowana Italią.

karolina czarnecka dworak

Karolina Czarnecka - Dworak

Kierownik marketingu i PR

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Medycznej na kierunku: Higienistka Stomatologiczna. Przez 12 lat pracowała w branży reklamowo - marketingowej. Teraz zajmuje się PR-ową i marketingową stroną Szałwińscy Stomatologia, a jednocześnie jest higienistką. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu stomatologii oraz marketingu. W czasie wolnym prowadzi bloga, opisującego jej podróże po świecie. Kocha morze, słońce i snowboard. Jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi.

a.pawłowska

Alicja Pawłowska

Recepcjonistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. W trakcie nauki na Uczelni techniczno-handlowej, na wydziale finansowym. Praca na recepcji w Szałwińscy Stomatologia jest początkiem jej kariery zawodowej. Ala jest pogodna i zawsze pełna zapału. W czasie wolnym przeprowadza renowacje starych mebli i pracuje w drewnie.