Nasz zespół

Nasz zespół

3kw_Magdalena-Szawiska-480x480

Magdalena Szałwińska

Właścicielka Szałwińscy Stomatologia
Lekarz dentysta - specjalista ortodoncji

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie studiowała na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym i na I Wydziale Lekarskim. Od 2009r pracuje w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji w kraju i zagranicą. Jest członkiem Sekcji Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) oraz Europejskiego Towarzystwa Ds. Młodzieńczego Idiopatycznego Zapalenia Stawów Skroniowo-Żuchwowych. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest dyplomowanym lekarzem Invisalign. Dr Magda zaraża dobrym humorem. Zawsze profesjonalna i cierpliwa, sprawia, że nasi Pacjenci uśmiechają się więcej i częściej. Prywatnie, żona chirurga szczękowego i mama dwóch synów.

m.szalwinski1

Michał Szałwiński

Właściciel Szałwińscy Stomatologia
dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Kierownik Medyczny

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał dyplom lekarza stomatologa a następnie dyplom lekarza medycyny. W 2007 r. z wynikiem bardzo dobrym otrzymał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył podyplomowe studia Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 r. uzyskał z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. Zajmuje się implantologią stomatologiczną. Poza Kliniką jest zatrudniony w Klinice Chirurgii Czaszkowo Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii IS WUM. Od roku 2011 do 2016 zatrudniony jako starszy asystent w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Pracuje jako Adiunkt w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej CB WUM. Członek towarzystw: PTCHJUiCHSZ-TW, OSIS, EOS, EACMFS. Poczucie humoru Dr Michała jest powszechnie znane i sprawia, że każdy Pacjent, nawet ten najbardziej zestresowany, wychodzi z gabinetu w dobrym nastroju. Prywatnie, jest mężem naszej cudownej ortodontki oraz tatą dwóch synów.

g.sturska

Małgorzata Sturska

Lekarz dentysta
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończyła Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Od 2010 roku była uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaca o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech, na Węgrzech i w Szwajcarii. Swój wolny czas poświęca na podnoszenie zawodowych kwalifikacji, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach. Dr Gosia swoim uśmiechem zjednuje sobie wszystkich Pacjentów. Prywatnie uwielbia grać w golfa i jest zapaloną podróżniczką, która stawia sobie za cel zobaczenie całego świata.

dr damian niemczyk stomatolog dzieciecy

Damian Niemczyk

Lekarz dentysta - specjalista pedodoncji
(stomatolog dziecięcy)

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2010 roku związany z pedodoncja czyli stomatologią dziecięcą. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz norweskim, więc bez problemu nawiązuje kontakt z pacjentami zza granicy. Dr Damian prywatnie jest zapalonym maratończykiem i ultramaratończykiem.

n.bialek

Natalia Białek

Lekarz dentysta
stomatologia zachowawcza, endodoncja

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Jej główne zainteresowania zawodowe to: stomatologia zachowawcza, endodoncja i chirurgia. W tych dziedzinach stale się rozwija uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach i seminariach. Prywatnie Dr Natalia uwielbia podróżować, a w szczególności fascynuje ją Hiszpania.

j.krajewski

Jarosław Krajewski

Lekarz dentysta
specjalista periodontologii

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 2004 roku. W 2013 roku zdobyłem tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii (chorób błony śluzowej i przyzębia). W swojej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chirurgicznym oraz zachowawczym chorób przyzębia,odtwarzaniem kości, błony śluzowej jamy ustnej, tkankami miękkimi i leczeniem chorób wokół implantów, leczeniem recesji dziąsłowych (pokrywanie odkrytych szyjek), chirurgią przedprotetyczną (wydłużanie koron klinicznych) oraz usuwaniem zmian w jamie ustnej. Uczestniczy w licznych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Dla Dr Jarka najważniejszy jest dobry kontakt z pacjentem.

m.kurkowska1

Marta Kurkowska

Lekarz dentysta
endodoncja, stomatologia zachowawcza, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz dentysta, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym w 2011 roku. Wykładowca stomatologii zachowawczej z endodoncją. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej. W codziennej praktyce stomatologicznej skupia się na nowoczesnych metodach leczenia endodontycznego, pracy z mikroskopem oraz estetycznej odbudowie uśmiechu aby nie tylko uzupełnić braki zębowe czy odtworzyć utracone funkcje żucia i mowy, ale także przywrócić piękny, zdrowy uśmiech. Dlatego jako uzupełnienie usług stomatologicznych wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, aby uzyskać harmonię i wydobyć naturalne piękno twarzy. Dr Marta jest zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta. Prywatnie jest mamą pięknej dziewczynki.

Frugie_282A0529_poprawiony...

Magdalena Wereszczyńska

Lekarz dentysta
specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła wydział lekarsko - dentystyczny. Kontynuowała edukację uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Ciągły rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych, kursach, kongresach i sympozjach krajowych i zagranicznych pozwala Dr Magdalenie na skuteczne leczenie protetyczne oraz implantoprotetyczne pacjentów w różnym wieku. Kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta oraz współpraca ze specjalistami innych dziedzin pozwala uzyskać pozytywne efekty leczenia. A wiadomo, że piękny uśmiech wpływa dobrze na jakość życia. Prywatnie Dr Magda może godzinami rozmawiać o muzyce i uwielbia fotografować świat.

4N5A3892kw

Krzysztof Kowalczyk

Lekarz dentysta, endodoncja, protetyka

Dr Krzysztof specjalizuje się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i odtwórczej: licówki, korony, mosty, protetyka na implantach. Od wielu lat z sukcesami zajmuje się także leczeniem kanałowym, zwłaszcza przypadków trudnych. Dr Krzysztof jest nie tylko lekarzem stomatologiem, ale także technikiem dentystycznym – dzięki temu osiąga wyjątkowe efekty estetyczne. Dr Krzysztof swoim pozytywnym podejściem i uśmiechem szybko zjednuje sobie pacjentów a wiedza i doświadczenie sprawia, że pacjenci czuja się bezpiecznie.

4N5A3703 kwadrat

Katarzyna Chmielińska - Popiołek

Lekarz dentysta, ortodoncja

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia skończyła w 2010 roku, jednak można śmiało powiedzieć, że jej nauka cały czas trwa. Rozwój i chęć zrozumienia problemu z jakim zgłasza się pacjent zawsze są dla niej najważniejsze. W trakcie studiów brała udział w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych, dzięki czemu została autorką kilku publikacji. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji, zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych w kraju i zagranicy. Poza pracą pasjonuje się śpiewem chóralnym.

dr sośnicka

Magda Sośnicka

Lekarz dentysta, endodoncja, stomatologia zachowawcza

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka wielu kursów w Polsce i zagranicą. W Szałwińscy Stomatologia zajmuje głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją, co też jest jest główną dziedziną zainteresowań zawodowych. Dr Magda jest zawsze ciepła, serdeczna i uśmiechnięta, a nasi pacjenci chwalą sobie jej spokój. Prywatnie kocha podróże, ale uwielbia także zakopać się pod kocem z dobrą książką.

Joanna Lis
(d. Antoszewska - Smith)

Profesor
specjalista ortodoncji

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Adiunkt w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2011 roku swoje dotychczasowe sukcesy zawodowe zwieńczyła rozprawą habilitacyjną „Wykorzystanie tymczasowego zakotwienia kortykalnego w leczeniu zaburzeń zgryzowo-zębowych”. Autorka ponad 60 artykułów w polskich i zagranicznych periodykach. Dr Joanna prowadzi szkolenia w różnych krajach Europy i Azji. Główne dziedziny jej zainteresowania to mikro-mini-implanty, odcinkowe działanie w technice łuków ciągłych i estetyka w ortodoncji. Dr Joanna jest zawsze uśmiechnięta i profesjonalna, a jej codzienna radość zjednuje wiele osób.

4N5A5995kw-net

Jacek Rożko

Lekarz dentysta
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Dr Jacek jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej. Specjalizację ukończył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i kursów kursach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dr Jacek jest oazą spokoju co udziela się wielu jego pacjentom.

4N5A2809kw

Dominika Pietrzak

Lekarz dentysta
Protetyka
diagnostyka stawów skroniowo - żuchwowych

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od zawsze związana z protetyką. Aktywna uczestniczka wielu kursów i szkoleń poszerzających jej wiedzę. Absolwentka rocznego curriculum w dziedzinie okluzji w filozofii Dawsona. Uzyskana wiedza pozwala jej na indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta oraz rekonstrukcje startych zębów, z uwzględnieniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. W naszej klinice zajmuje się protetyką oraz diagnostyką stawów skroniowo - żuchwowych. Jej radość życia i witalność udzielają się każdemu kto z nią przebywa.

4N5A2765kw

Ewa Popławska

Lekarz dentysta
specjalista ortodoncji

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od początku przygody ze stomatologia to właśnie ortodoncja stała się jej wielką pasją. Uczestniczka wielu międzynarodowych i krajowych konferencji oraz kursów ortodontycznych. Wprowadza do swojej praktyki wiele nowoczesnych rozwiązań. Podchodzi do pacjenta holistycznie, starając się rozwiązać każdy z jego problemów dotyczących leczenia stomatologicznego, wyglądu twarzy, uśmiechu oraz funkcji układu stomatognatycznego. Jej uśmiech i podejście do pacjenta sprawia, że każda wizyta w jej gabinecie to czysta przyjemność.

4N5A2684kw

Sylwia Pichla

Lekarz dentysta
Stomatologia zachowawcza

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko – dentystycznym. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach teoretycznych i praktycznych związanych z chirurgią stomatologiczną oraz dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych. Członkini towarzystw: European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery (EACMFS), International Association of Oral and Maxillofacial Surgeons (IAOMS) oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS). W swojej pracy ceni sobie sumienność oraz poczucie humoru.

m.nowacka

Marta Nowacka

Higienistka
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły im. Michała Beliny na kierunku Promocja Zdrowia. Ukończyła Medyczną Szkołę na kierunku : Higiena Stomatologiczna. Uczestniczka wielu zawodowych kursów i szkoleń. Marta pracuje w zawodzie od 8 lat. Na co dzień pracuje z lekarzem chirurgiem i periodontologiem. Jej wysoki poziom komunikatywności oraz profesjonalizm zapewniają świetny kontakt z każdym pacjentam.

4N5A3608 kwadrat

Magdalena Gapińska

Higienistka
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W roku 2005 uzyskała tytuł higienistki stomatologicznej. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii. Magda na co dzień głównie pracuje z lekarzem ortodontą. W Szałwińscy Stomatologia jest także higienistką stomatologiczną. Magda prywatnie uwielbia jazdę na rowerze a w jej domu zawsze słychać muzykę której Magda słucha zawsze i wszędzie.

k.kaczmarczyk

Katarzyna Kaczmarczyk

Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej

Absolwentka Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku: Asystentka Stomatologiczna. Pracuje w zawodzie od 24 lat, w związku z tym ma doświadczenie w pracy z lekarzami każdej specjalizacji w stomatologii. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, m.in. szkolenia z zakresu implantologii. Prywatnie interesuje się weterynarią i kynologią. W wolnym czasie ćwiczy yogę.

4N5A3806kw

Sylwia Markiewicz

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła Szkołę Asystetntek Stomatologicznych w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń, nie tylko z zakresu stomatologii, ale także makijażu co jest jej pasją. Sylwia w wolnych chwilach stara się spędzać aktywnie czas, najchętniej poza miastem. Prywatnie uwielbia czytać książki i spędzać czas z przyjaciółmi. Jest zawsze uśmiechnięta, a pacjenci doceniają jej spontaniczność i radość.

4N5A2670kw

Katarzyna Rachut

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych w Białymstoku na kierunku higienistka stomatologiczna. Ukończyła wiele kursów oraz szkoleń z dziedziny stomatologii i higieny zdrowia. Jest wielką fanką webinarów medycznych. W naszej klinice najczęściej można ją spotkać jako asystę protetyka. Jest ciepła, empatyczna i cierpliwa co zjednuje jej wielu pacjentów. W czasie wolnym robi długie spacery ze swoim ukochanym psem ale nic jej tak głęboko nie relaksuje jak odpoczynek w saunie.

4N5A6033-kw-net

Ewa Czerniej

Asystentka stomatologiczna
4N5A2710kw

Bogusława Pająk

Asystentka stomatologiczna

Ukończyła Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych na kierunku Higienistki stomatologicznej. Ma za sobą wiele kursów i szkoleń z zakresu stomatologii, wiele z nich dotyczyło implantologii. Uwielbia pracę z dziećmi i ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, także niepełnosprawnymi. W naszej klinice najczęściej współpracuje ze stomatologiem dziecięcym. Z wykształcenia plastyczka uwielbiająca pracę z ceramiką i gliną.

4N5A2638kw

Wioletta Celej

Kierownik kliniki

Studiuje Zdrowie Publiczne w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Sama o sobie mówi, że jest pracoholiczką i bardzo to lubi. Aktywnie uczestniczy w wielu kursach, szkoleniach i webinarach głównie z zakresu zarządzania. Prywatnie uwielbia szybkie samochody, kocha podróżować, a regeneruje siły słuchając Chopina lub Andrea Bocielli.

karolina czarnecka dworak

Karolina Czarnecka - Dworak

Kierownik marketingu i PR

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Przez wiele lat pracowała w branży mediowej, teraz dba o wizerunek kliniki na zewnątrz. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu marketingu, reklamy i stomatologii. Dyplomowana higienistka. Prywatnie pisze bloga w którym opisuje swoje podróże, robi kolaże w digitalu i uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Uwielbia podróże z plecakiem, słońce, morze i snowboard.

4N5A3824kw

Marta Sewastynowicz

Kierownik administracyjny

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Z obsługą pacjenta stomatologicznego związana jest od 2014 r. Marta jest odpowiedzialna, profesjonalna i bardzo zaangażowana w swoja pracę. Jest najlepiej poinformowana i trzyma rękę na pulsie wszystkich bieżących spraw. W wolnym czasie gra w tenisa lub zwiedza zakamarki miasta na rowerze. Lubi podróżować – szczególnie jest oczarowana Italią.

4N5A2602kw

Kamila Lewikowska

Recepcjonistka

Studiuje Psychologię Społeczną w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Kamila z wykształcenia jest technikiem żywienia. Prywatnie uwielbia spędzać czas z książką, dba także o ducha i ciało odwiedzając regularnie siłownię. Od jakiegoś czasu związana z branżą modelingu. Zawsze pomocna i opanowana jest podporą oraz dobrym duchem dla naszych pacjentów.

a.pawłowska

Alicja Pawłowska

Recepcjonistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz Uczelni Techniczno-handlowej, na wydziale finansowym. Alicja jest pogodna i zawsze pełna zapału. W czasie wolnym przeprowadza renowacje starych mebli i pracuje w drewnie a jej ukochaną destynacją podróży jest Argentyna.