Kiedy rozpocząć poszukiwania dobrego ortodonty dziecięcego w Warszawie?

Bardzo często potrzebę rozpoczęcia leczenia ortodontycznego sugerują stomatolodzy dziecięcy, którzy podczas wizyt kontrolnych dostrzegają wady zgryzu lub inne nieprawidłowości zębowe u swoich małych pacjentów. Nie trzeba być jednak stomatologiem, żeby zauważyć, że zęby naszego dziecka nie układają się w łuku zębowym w należyty sposób. Ortodonta to jeden z tych specjalistów, do którego możemy się udać bez skierowania. Choć leczenie ortodontyczne dzieci do 12 roku życia jest częściowo refundowane – aparaty stałe nie podlegają refundacji niezależnie od wieku pacjenta – wiele dobrych placówek ortodontycznych w ogóle nie współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia lub ogranicza tę współpracę do absolutnego minimum. Paradoksalnie to znacząco pomaga rodzicom w umówieniu się na pierwszą konsultację, podczas której ortodonta dziecięcy kwalifikuje małego pacjenta do dalszego leczenia.

Ortodonta na Ursynowie – szukamy dobrego ortodonty dziecięcego w Warszawie

Pacjenci mieszkający na Ursynowie i ci, którzy na Ursynów mają blisko mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy ortodonty dziecięcego współpracującego z Kliniką Szałwińscy. Rodzice, którzy z różnych względów nie wyobrażają sobie dojazdów na warszawki Ursynów muszą kontynuować swoje poszukiwania dobrego ortodonty dziecięcego w Warszawie. Mogą w tym Państwu pomoc Wasi znajomi, którzy z pewnością przetestowali już nie jednego specjalistę w mieście i być może będą w stanie wskazać sprawdzonego ortodontę przyjmującego bliżej Państwa miejsca zamieszkania. Z drugiej strony leczenie ortodontyczne dziecka w zdecydowanej większości wiąże się z wizytami raz na kilka tygodni, co sprawia, że dojazdy do kliniki tracą na uciążliwości.

Dlaczego warto podjąć leczenie w Klinice Szałwińscy?

Klinika Szałwińscy to miejsce, które tworzą lekarze z pasją. Ich pasja przekłada się na stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz implementację nowoczesnych, bardziej skutecznych metod leczenia, także w zakresie ortodoncji dziecięcej. Dzięki temu korekcja wad zgryzu u dzieci może być nie tylko o wiele bardziej efektywna, ale również mniej uciążliwa niż to bywało dotychczas.

Wieloletnie doświadczenie naszego ortodonty dziecięcego poparte dostępem do najnowocześniejszych metod diagnostycznych oraz i innowacyjnych systemów korekcji zgryzu i nieprawidłowości zębowych przekładają się na szeroki wachlarz możliwości leczenia, które z łatwością możemy dostosować do preferencji pacjenta oraz możliwości finansowych rodziców. Serdecznie zapraszamy na niezobowiązującą konsultację.

ortodonta dziecięcy warszawa